خانه / قوانین نتال

قوانین نتال

وب سایت نتال، به منظور ایجاد فضایی برای جمع آوری و ارائه ی مطالب مفید راه اندازی شده است. کاربران وب سایت می توانند در موضوعات مختلف اظهار نظر داشته باشند که در صورت تایید. این مشورت حاصل تجربه یا مطالعات کاربران است . بنابراین کاربران می بایست مشورت هایی که این جا  دریافت می کنند را با افراد مورد اعتمادشان در میان بگذارند و بعد در مورد اجرا یا عدم اجرای آن مشورت ها تصمیم بگیرند .

 

*اطلاعات مندرج در وب سایت نتال، برگرفته از خبرگزاری ها و سایر وب سایت ها می باشد. از این رو نباید اطلاعات این وب سایت رو به عنوان مرجعی برای فعالیت ها از جمله فعالیت های حوزه ی سلامت لحاظ کرد. بازدیدکنندگان گرامی برای استفاده از مطالب سایت، حتما باید نظر متخصصان مجرب را نیز جویا شوند.

* بعضی از مطالب وب سایت ممکن است مناسب سن شما نباشد. بنابراین اگر حس کردید مطالب برای شما مناسب نیست ، لازم است که سریعا وب سایت را ترک کنید . مسئولیت هر گونه آسیبی که به خاطر عدم اجرای این توصیه به شما وارد شود ، خود شما هستید .

* کپی از مطالب نتال در وب سایت های دیگر با ذکر منبع و درج آدرس مطلب مربوطه مجاز است .

* ضمن حساسیتی که در انتخاب سایت های تبلیغاتی داریم ، مسئولیت تخلف کاربران آن سایت ها با مدیریت نتال نیست .

* مسئولیت سنجش صحت یا عدم صحت ادعاهای مطرح شده در تبلیغات ، بر عهده ی استفاده کنندگان است . بنابراین مدیریت نتال در این زمینه دخالتی نمی کند و مسئولیتی ندارد .

 

*قرار داشتن نام و لینک وب سایت، وبلاگ، کانال و …. در بخش دایرکتوری نتال، به معنی تایید محتویات آنها نمی باشد.

 

رفع مسئولیت

اگرچه محتوای این وبسایت بسیار قابل اعتماد است، با این حال، ما ضمانت نمی‌کنیم که این وبسایت و محتوای آن، بدون اشکال و خطا باشد. بنابراین در استفاده از محتوای آن هیچ گونه مسئولیتی در هیچ موردی را قبول نخواهیم کرد. این شرایط در جواب دیدگاه‌ها و سوالات کاربران نیز صدق می‌کند.

تمامی مطالب منتشر شده در سایت فقط و فقط برای افزایش سطح آگاهی بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقاله‌های سایت، مرور آن‌ها و معرفی آن به دیگران با مسئولیت شخصی خودتان انجام گرفته و این سایت هیچ گونه مسئولیت و تعهدی در قبال هرگونه صدمات وارد شده به هر صورتی از جمله سوء استفاده‌ها نداشته و خود شخص استفاده کننده همه مسئولیت آن را بر عهده دارد. همچنین تمامی لینک‌های خارجی داده شده تنها برای اطلاع رسانی بوده و این وبسایت هیچ گونه مسئولیتی را درقبال محتوای آن‌ها ندارد.

 

در صورت قبول شرایط مطرح شده ، می توانید از مطالب وب سایت نتال استفاده بفرمائید .